Akcja świąteczna Fundacji Faktu

Czytelnicy Faktu jak zwykle okazali się niezawodni! Zebraliśmy 26 tysięcy zł na pomoc dzieciom.

 Historie dzieci, które opisaliśmy w Świątecznej akcji Fundacji Faktu chwyciły Was za serca. A te serca okazały się gorące i pełne dobroci. Wszystkie dzieci, o którym opowiedzieliśmy dostaną pomoc, jakiej potrzebują. Wszystkie będą mogły w tym roku wyjątkowo cieszyć się ze Świąt, bo wiedzą, że świat jest pełen wspaniałych, dobrych ludzi. A to wszystko dzięki Waszym wpłatom i SMS-om. W imieniu Fundacji Faktu dziękujemy za każdy, nawet najmniejszy gest, bo z małych gestów powstają wielkie dzieła.

W ramach Świątecznej akcji Fundacji Faktu udało się zebrać 26 tysięcy złotych. Ta kwota wystarczy, aby zapewnić wsparcie, o które prosili bohaterowie naszych publikacji. Lenka (4 l.), urocza mała modelka cierpiąca na zespół Downa, nauczy się lepiej mówić dzięki terapii logopedycznej (4700 zł). Hubert (17 l.), kolekcjoner telefonów i wentylatorów, pojedzie na turnus rehabilitacyjny za 5300 zł, na którym będzie ćwiczył chodzenie. Podobnie jak Nikodem (10 l.), wielki fan piłki nożnej, który chce zostać komentatorem sportowym (koszt turnusu 4500 zł). Patrycja (16 l.), która marzy o paraolimpiadzie, będzie mogła przez 3 miesiące intensywnie się rehabilitować (koszt 4800 zł). Codzienne ćwiczenia są także niezbędne przykutej do łóżka Gabrysi (7 l.), która bierze udział w terapii nowym lekiem (koszt miesięcznych ćwiczeń 5100 zł).
Dziękujemy i prosimy: pamiętajcie o nas nie tylko od święta. Fundacja Faktu co roku wspiera 365 chorych dzieci. Każdego dnia jedno dziecko dostaje od nas pomoc. Na ten cel przeznaczymy nadwyżkę z akcji świątecznej.
Włącz się w pomaganie!

Zrób szybki przelew ze strony FundacjaFaktu.pl, lub przelew tradycyjny na rachunek nr 44 1240 6292 1111 0010 7095 3236, tytuł przelewu: SERCE*
* Darowiznę dla Fundacji Faktu można odliczyć od podatku rozliczając PIT za 2018 rok.

 

  • Pobiegliśmy dla Tatiany

    Za nami pierwsza odsłona wspólnej akcji charytatywnej Faktu i biegaczy z Run Beach Morning. Tym raze...

  • Kamil i Zosia odzyskują zdrowie

    Dwie bohaterki koncertu Serce dla Dzieci spotkały się na wspólnym turnusie rehabilitacyjnym - wszyst...

  • Fundacja Faktu pomaga obudzić Sandrę

    Po trzech latach w śpiączce okazało się, że Sandra widzi, słyszy i wszystko rozumie. Potrzebna jest ...