Dziękujemy za prawie 2 miliony zł dla chorych dzieci!
Foto: Aleksander Majdański/Newsprix.pl

Dziękujemy za prawie 2 miliony zł dla chorych dzieci! Gwiazdy dla potrzebujących maluchów!

Łzy wzruszenia i uśmiechy radości towarzyszyły wszystkim uczestnikom koncertu charytatywnego "Serce Dla Dzieci". Mali podopieczni Fundacji Faktu obecni na koncercie nie kryli emocji, a ich ambasadorzy – gwiazdy, które zagrały specjalnie dla nich – na scenie dali z siebie wszystko, by chwycić za serca publiczność i skłonić ją do pomocy. Udało się! Dzięki dobroci serc Czytelników Faktu oraz widzów TVP1 zebraliśmy już prawie dwa miliony złotych na chore dzieci!

Gra w piłkę, możliwość samodzielnego poruszania się szansa na kolejnych kilka miesięcy rehabilitacji, zakup drogiego inhalatora czy specjalistycznego  wózka – dla wielu z nas to tylko zwyczajne czynności lub przedmioty , jednak dla Gosi, Mariuszka czy Kamila – to najważniejsze rzeczy w życiu! Każdy z podopiecznych Fundacji Faktu, potrzebuje konkretnej kwoty pieniędzy, by jego życie zmieniło się na lepsze. Dzięki dobroci ludzkich serc, na twarzach dzieci pojawią się uśmiechy, a ich marzenia staną się rzeczywistością.

 

Wszystko z powodu charytatywnego koncertu "Serce Dla Dzieci" zorganizowanego przez TVP1 i wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska, w ramach którego działa Fundacja Faktu. Przyłączyły się do nas najbardziej znane polskie gwiazdy, takie jak Olga Bończyk, Margaret, Patrycja Markowska, Zbigniew Wodecki czy zespoł Perfect! Każda została ambasadorem jednego dziecka i jego potrzeb. 15 grudnia ambasadorzy zaśpiewali najpiękniej jak tylko potrafią, specjalnie dla swoich podopiecznych – po to, by chwycić za serca telewidzów. Słysząc wyśpiewane przez nich utwory słuchacze nie mieli złudzeń, że nie można przejść obojętnie wobec losów potrzebujących dzieci. Na odzew nie trzeba było długo czekać – w Fundacji Faktu natychmiast rozdzwoniły się telefony, a na specjalny numer wysłano setki tysięcy SMS-ów! Dzięki temu do tej pory udało nam się już zebrać blisko 2 mln zł! To jednak nie koniec, bo wciąż jeszcze możecie dorzucić swoją cegiełkę i okazać odrobinę współczucia ciężko chorym maluchom. Ania, Adrian, Bartek, Mateusz, Kuba, Gosia, Michał i Kamil już teraz dziękuję telewidzom TVP1 i czytelnikom Faktu, za okazaną dobroć i wsparcie. Pomoc od Państwa sprawiła, że cała ósemka ciężko chorych dzieci ma szansę na odmianę swojego losu. Każda złotówka którą udało się do tej pory zebrać zostanie wydana na pomoc podopiecznym Fundacji Faktu. Nie oznacza to jednak, że program "Serce Dla Dzieci", zakończył się – wręcz przeciwnie!  Wciąż trwa zbiórka pieniędzy. Zbieramy nie tylko na tę ósemkę, ale także na inne cierpiące maluchy, których w całej Polsce są przecież tysiące. Bez wsparcia ludzi dobrej woli mogą nigdy nie zaznać szczęśliwego dzieciństwa. Otwórzmy serca specjalnie dla nich!


Pomóc możecie wpłacając dowolną kwotę na specjalne konto Fundacji Faktu: 33 1880 0009 0000 0011 0211 4002 Pamiętajcie o dopisku: SERCE

  • Tak było w 2016 roku: Arka Noego prosi o wsparcie dla Antosia z Kluczewa

    Chłopiec cierpiący na wiele nieuleczalnych chorób marzy o samodzielności. Potrzebuje 20,5 tysiąca zł...

  • Tak było w 2016 roku: Koncert Serce dla Dzieci - przekroczyliśmy milion złotych!

    Koncert Serce dla Dzieci osiągnął rekordową oglądalność – 1,8 miliona wzruszonych widzów. Dzięki Wam...

  • Wspięła się wyżej niż szczyt możliwości

    Udowodniłam sobie, że wiele mogę – napisała Kinga chora na MPD, którą Fundacja Faktu wysłała na obóz...