Fundacja Faktu pomaga Rytlowi

Każdy może wysłać SMS-a lub wpłacić dowolną kwotę, która pozwoli małym mieszkańcom Rytla uporać się ze skutkami nawałnicy i wrócić do normalnego życia.

Ogromne wsparcie z całej Polski płynie do mieszkańców wsi Rytel, którą nawałnica niemal zrównała z ziemią, a której dodatkowo grozi powódź. Potrzeba im już nie jedzenia czy odzieży, ale sprzętu do akcji ratunkowej: agregatów prądotwórczych, pił do cięcia drewna, łańcuchów na standardowe prowadnice 64 ogniwa, prowadnic 38 cm, woderów oraz batonów i napojów energetycznych. Rolnicy potrzebują też plandek do przykrycia zbiorów przed zapowiadanym deszczem.

 

Do pomocy włączyła się też Fundacja Faktu. Zbieramy pieniądze na pomoc dla dzieci, którym nawałnica zniszczyła domy - na pomoc medyczną, wyprawki szkolne, ubrania i wszelkie wsparcie potrzebne im w tej trudnej sytuacji.

 

Każdy może przyłączyć się do naszej akcji - prosimy o wysyłanie charytatywnych SMS-ów o treści "SERCE" pod numer 73643 (koszt 3,69 z VAT) lub wpłaty na konto zbiórki Fundacji Faktu o numerze: 44 1240 6292 1111 0010 7095 3236, z dopiskiem "Pomoc dla Rytla".

 

O tym, jak dokładnie spożytkowana zostanie pomoc będziemy informować na łamach Faktu, na stronie FundacjaFaktu.pl oraz na facebooku.

  • Bądźmy razem, codziennie...

    Fundacja Faktu i sieć sklepów Biedronka od 6 lat niosą pomoc dzieciom w ramach wspólnego programu ch...

  • Dramat poparzonej Amelki

    Jej mama walczy o życie. O śmierci taty jeszcze nie wie

  • Wyjątkowa kolęda od Eneja na płytę Fundacji Faktu

    Zespół Enej, który wylansował takie przeboje jak „Kamień z napisem LOVE”, czy „Tak smakuje życie” na...