Ola już się leczy! Dzięki Wam!
Foto: Aleksander Majdański/Newspix.pl

Ola już się leczy! Dzięki Wam!

Podczas grudniowego koncertu „Serce dla Dzieci” w TVP1 zebraliśmy ponad 1,6 mln złotych dla podopiecznych Fundacji Faktu. Jednym z nich jest Ola Gadajska (16 l.) z Radomia, którą teraz odwiedziliśmy. I kibicujemy jej w bardzo trudnej rehabilitacje!

Ola choruje na choruje na artrogrypozę kończyn górnych. To rzadka choroba, która powoduje przykurcze ścięgien, zanik mięśni i sztywność stawów. Przez nią Ola nie może posługiwać się rękami – nie jest w stanie sama się ubrać czy jeść. Pomimo trudnej sytuacji dzielna nastolatka nie poddaje się i ma swoje pasje. Kocha siatkówkę i taniec. Aby mogła cieszyć się życiem jak jej rówieśnicy potrzebna jest specjalistyczna rehabilitacja. Brakowało 22 000 zł ale już nie brakuje!

Dzięki wpłatom naszych czytelników udało się zapłacić za drogą rehabilitacje oraz turnus. - Zajęcia nie są łatwe ale Ola jest przyzwyczajona do ciężkie pracy. Radzi sobie coraz lepiej i widać pierwsze efekty prac ze specjalistami z Radomia i Warszawy - mówi nam mama dziewczynki, Aneta. - Jesteśmy bardzo wdzięczni fundacji, że przyjęła ją pod swojej skrzydła - dodaje.

Pamiętajcie, że takie cuda mogą dziać się każdego dnia, bo ciągle zbieramy pieniądze dla ciężko chorych dzieci. Wystarczy wpłacić dowolną kwotę na numer konta 07 1240 6292 1111 0010 6255 7194 w tytule przelewu wpisując "Serce".

  • Twój SMS uratuje dziecko!

    Dla 10-letniej Gabrysi choć jeden samodzielny krok, to będzie prawdziwe osiągnięcie. Dziewczynka tak...

  • „Bajki radosnego malucha” - szukaj w Biedronce!

    Książka z płytą, która bawi i niesie pomoc razem z Fundacją Faktu. Od 3 września przez 2 tygodnie, d...

  • Tak było w 2016 roku: SERCE DLA DZIECI – koncert pełen wzruszeń już 5 grudnia!

    Zagramy po raz trzeci! Dwie poprzednie edycje koncertu pozwoliły Fundacji Faktu zebrać ponad 3,5 mil...