Pobiegliśmy dla Tatiany

Pobiegliśmy dla Tatiany

Za nami pierwsza odsłona wspólnej akcji charytatywnej Faktu i biegaczy z Run Beach Morning. Tym razem pobiegła z nami Tatianka, dochód ze zbiórki zasili jej rehabilitację.

Chociaż padało, wiało i temperatura też nie rozpieszczała, nas to nie przeraziło! W niedzielę 11 marca pobiegliśmy w szczytnym celu - dla Tatianki (12 l.), podopiecznej Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci.
To wspólna akcja biegaczy z Run Beach Morning i Faktu. Co niedzielę aż do sierpnia będziemy spotykać się o 9 przy molo w Brzeźnie, aby pobiegać i przypominać o naszej akcji charytatywnej.
Tatiana cierpi na Zespół Retta - nie chodzi, nie mówi, potrzebuje całodobowej opieki i profesjonalnej rehabilitacji. Nigdy nie była na turnusie rehabilitacyjnym, bo koszt takiego wyjazdu, na który dziewczynka musi pojechać wspólnie z mamą czy tatą, dochodzi do 10 tys. zł. Chcemy jej to umożliwić. Ty także możesz pomóc! Pobiegnij z nami! Możesz być sportowcem - zawodowcem, ale także początkującym biegaczem lub po prostu osobą, która uwielbia aktywnie spędzać czas.
Zbiórkę na pomoc Tatianie organizujemy dzięki pomocy Fundacji Faktu. Wpłaty można przekazywać na konto fundacji: 44 1240 6292 1111 0010 7095 3236 z dopiskiem „Rehabilitacja dla Tatiany".

  • Daliście oddech Kubusiowi

    2-letni Kubuś Zawada ze Szlembarka dusi się własną śliną. Każdy jego oddech to wysiłek i ryzyko. Dla...

  • 40 zestawów sprzętu ratowniczego dla OSP!

    Pierwsza z 40 toreb medycznych PSP R1 trafiła do strażaków ochotników ze Świętoszówki na Śląsku. Wsz...

  • Tak wyglądają prawdziwi bohaterowie

    W poniedziałek 15 grudnia odbyła się gala fundacji Serce dla Dzieci i Fundacji Faktu. Dzięki transmi...