To był najszczęśliwszy Dzień Ojca!
Foto: Fakt24.pl

To był najszczęśliwszy Dzień Ojca! Ich marzenia się spełnią - zebraliśmy 13,5 tysiąca zł - dziękujemy za SMS-y!

Sebastian, Marek i Paweł zrobiliby wszystko dla swoich niepełnosprawnych dzieci. Na Dzień Ojca każdy z nich prosił o to samo – pomoc chorej córce lub synowi. Ich marzenia się spełnią - przekażemy samotnym ojcom 13,5 tysiąca złotych!

Sebastian, Marek i Paweł zrobiliby wszystko dla swoich niepełnosprawnych dzieci. To prawdziwi bohaterowie, którzy samotnie dźwigają trud opieki nad maluchami. Na Dzień Ojca każdy z nich prosił o to samo – pomoc chorej córce lub synowi. To dzięki Waszym wielkim sercom ich marzenia się spełnią. Dziękujemy za wszystkie wysłane SMS-y, dzięki którym przekażemy samotnym ojcom 13,5 tysiąca złotych!


Sebastian Mikulik (37 l.) z Katowic po śmierci żony sam wychowuje 13-letnią Paulinkę. Dziewczynka chora na wodogłowie i dysplazją twarzową nie widzi i nie mówi. Straciła mamę, a krótko potem przeszła sepsę. Jej stan się pogorszył.  Paulinka powoli wraca do siebie. Dzięki Wam tata zabierze ją na specjalistyczny turnus rehabilitacyjny, który kosztuje aż 6 tysięcy!


Marek Michalczewski (50 l.) z Żabna w woj. małopolskim opiekuje się 12-letnim Dawidem od kiedy jego żona zmarła na stwardnienie rozsiane. Dawid ma porażenie mózgowe, ale jest szansa aby stanął na nogi. Jednak operacja podcięcia ścięgien kosztuje prawie 11 tysięcy złotych. Ojciec oszczędzał na nią od dawna. Dzięki Wam udało się zebrać brakujące 3,5 tysiąca.


Pięcioletnia Lenka Fornal z Chełma też może zacząć chodzić. To marzenie jej taty, Pawła (37 l.). Jej mama odeszła - trud wychowania dziecka z porażeniem mózgowym okazał się dla niej za duży. Paweł pilnuje, aby mała wykorzystała swoją szansę na sprawność. Zrezygnował dla niej z pracy jako nauczyciel WF-u. Dzięki Wam dostanie 4 tysiące złotych na rehabilitację.

  • Fundacja Faktu pomaga obudzić Sandrę

    Po trzech latach w śpiączce okazało się, że Sandra widzi, słyszy i wszystko rozumie. Potrzebna jest ...

  • Pomóżcie zbierać pieniądze na wózek dla mojej Wiktorii

    Mama ciężko chorej 10-latki z Oławy prosi o wsparcie.

  • Teraz poradzisz sobie Karolinko!

    My marzymy, by mieć samochód, a Karolina marzy, by wreszcie usiąść o własnych siłach. Jakże często n...