Twój SMS uratuje dziecko!
Foto: BRAK

Twój SMS uratuje dziecko! Prosimy o charytatywne SMS-y w programie Serce dla Dzieci

Dla 10-letniej Gabrysi choć jeden samodzielny krok, to będzie prawdziwe osiągnięcie. Dziewczynka tak wiele schorzeń, że jej życie stało się ciągłą walką o choć chwilę bez cierpienia. To Wy, dzięki charytatywnym SMS-om podczas zeszłorocznego koncertu Serce dla Dzieci w TVP1, opłaciliście podopiecznej Fundacji Faktu skomplikowaną rehabilitację za 8700 zł. Gdyby Gabrysia potrafiła, to by Wam za to gorąco podziękowała.

Gabrysia Wojtuń z Haczowa cierpi na to, co tak wielu dzieciom w Polsce odbiera szansę na normalne życie. Chodzi o dziecięce porażenie mózgowe. Ale to nie wszystko, bo u małej stwierdzono obustronny głęboki niedosłuch, niedoczynność tarczycy, epilepsję, wadę wzroku, oraz znaczne opóźnienia w rozwoju.

 

Przy wszystkich tych tragediach jest jednak szansa na to, by Gabi w miarę samodzielnie poruszała się umysłowo. Kluczem do sukcesu jest tu stała rehabilitacja, a zwłaszcza intensywne, specjalistyczne turnusy rehabilitacyjne.

 

Niepracująca mama dziewczynki z małej wsi, wychowująca jeszcze dwoje rodzeństwa, nie miała co liczyć na taką możliwość, ale ludzie o wielkich sercach nie zawiedli! Dziękujemy! Bądźcie z nami w programie Serce dla Dzieci.

 

Nadal wysyłajcie SMS-y, abyśmy mogli skutecznie pomóc jak największej liczbie naszych podopiecznych. Pomóc mądrze, w ten sposób, aby życie dziecka i jego rodziny miało szansę trwale zmienić się na lepsze. O to walczymy wspólnie z Wami! Razem możemy wszystko!

  • Pomóżmy Mai stanąć na nóżki

    Maja Nowakowska przyszła na świat dwa miesiące przed terminem. Lekarze dawali jej jedynie 1 proc. sz...

  • Gdy wypadek drogowy odbiera wszystko...

    Wystarczy chwila nieuwagi albo nieszczęśliwy zbieg okoliczności, aby czyjś świat runął. Nie tylko o...

  • Wielka akcja Fundacji Faktu: Strażacy dostali sprzęt!

    Fundacja Faktu ufundowała dla jednostek OSP 6 toreb PSP-R1 pełnych sprzętu do ratowania życia. Pierw...