Twój SMS uratuje dziecko!
Foto: BRAK

Twój SMS uratuje dziecko! Prosimy o charytatywne SMS-y w programie Serce dla Dzieci

Dla 10-letniej Gabrysi choć jeden samodzielny krok, to będzie prawdziwe osiągnięcie. Dziewczynka tak wiele schorzeń, że jej życie stało się ciągłą walką o choć chwilę bez cierpienia. To Wy, dzięki charytatywnym SMS-om podczas zeszłorocznego koncertu Serce dla Dzieci w TVP1, opłaciliście podopiecznej Fundacji Faktu skomplikowaną rehabilitację za 8700 zł. Gdyby Gabrysia potrafiła, to by Wam za to gorąco podziękowała.

Gabrysia Wojtuń z Haczowa cierpi na to, co tak wielu dzieciom w Polsce odbiera szansę na normalne życie. Chodzi o dziecięce porażenie mózgowe. Ale to nie wszystko, bo u małej stwierdzono obustronny głęboki niedosłuch, niedoczynność tarczycy, epilepsję, wadę wzroku, oraz znaczne opóźnienia w rozwoju.

 

Przy wszystkich tych tragediach jest jednak szansa na to, by Gabi w miarę samodzielnie poruszała się umysłowo. Kluczem do sukcesu jest tu stała rehabilitacja, a zwłaszcza intensywne, specjalistyczne turnusy rehabilitacyjne.

 

Niepracująca mama dziewczynki z małej wsi, wychowująca jeszcze dwoje rodzeństwa, nie miała co liczyć na taką możliwość, ale ludzie o wielkich sercach nie zawiedli! Dziękujemy! Bądźcie z nami w programie Serce dla Dzieci.

 

Nadal wysyłajcie SMS-y, abyśmy mogli skutecznie pomóc jak największej liczbie naszych podopiecznych. Pomóc mądrze, w ten sposób, aby życie dziecka i jego rodziny miało szansę trwale zmienić się na lepsze. O to walczymy wspólnie z Wami! Razem możemy wszystko!

  • Fundacja Faktu pomogła w akcji Dar Mistrzów Sportu

    Diament Małachowskiego, lunch z Lewnadowskim i kask Zmarzlika - licytacja przyniosła 111 tys. zł na ...

  • Dajmy Adrianowi cały rok leczenia!

    19-letni Adrian Rypiński lubi oglądać mecze i grać na laptopie. To nieliczne rozrywki, z których moż...

  • Wasza pomoc trafiła do dzieci

    W grudniu w trakcie wielkiego koncertu charytatywnego „Serce dla Dzieci” TVP1 i wydawnictwa Ringier ...