Walczymy o zdrowie chorych dzieci
Foto: BRAK

Walczymy o zdrowie chorych dzieci Serce dla Dzieci

Gdzieś koło nas toczy się właśnie walka o zdrowie chorego dziecka. Ono ma swoje imię i swoje marzenia. Odnajdźmy je, zbierzmy się razem i pokonajmy zły los. Wspólnie możemy wszystko!

To dlatego TVP1 i wspierane przez Fundację Faktu wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska organizują koncert charytatywny „Serce dla Dzieci” w ramach całorocznego programu o tej samej nazwie. Chodzi o mobilizację ludzi dobrej woli, gdy trzeba pomóc konkretnym dzieciom, konkretnym rodzinom! Przyłączyły się do nas najbardziej znane polskie gwiazdy. Każda została ambasadorem jednego dziecka i jego potrzeb. Wspólnie namawiamy Polaków do tego, aby wsparli nasza akcję SMS-ami!

 

Olga Bończyk, Margaret, Patrycja Markowska, Anna Wyszkoni, Zbigniew Wodecki, Bracia Cugowscy, Pectus i Perfect! To właśnie ci najwięksi polscy artyści zaśpiewają dla ciężko chorych dzieci! Podczas koncertu Polska pozna ośmioro podopiecznych Fundacji Faktu. Każdemu z tych dzieci trzeba pomóc w bardzo konkretny sposób, historia każdego z nich skrywa jakąś „przepustkę do lepszego życia”.

 

SMS-y charytatywne ruszyły już teraz, będziemy na nie czekali także podczas koncertu charytatywnego „Serce dla Dzieci”, który zacznie się 15 grudnia o godz. 20:25 w Programie Pierwszym Telewizji Polskiej. Poprowadzą go Agata Młynarska i Krzysztof Ziemiec. Ambasadorem jednego z dzieci będzie też Piotr Kraśko.

 

Każdy z podopiecznych Fundacji Faktu potrzebuje konkretnej kwoty pieniędzy, by jego życie zmieniło się na lepsze. Zebrane pieniądze podzielimy proporcjonalnie do potrzeb dzieci. Ale walczymy o to by zebrać ich dużo, dużo więcej. Pamiętajcie bowiem, że takich dzieci jak nasz Mariuszek, Kamil, czy Ania w całej Polsce są tysiące. Rodziny walczą o zdrowie tych maluchów, ale nierzadko to walka bardzo trudna. Wszyscy musimy nauczyć się dostrzegać obok siebie takie tragedie, żeby pomagać na czas, wspólnie, skutecznie.

  • Ratujecie malutką Michelle z Pleszewa!

    Wielka radość i nadzieja dzięki Wam i Waszym wielkim sercom. W grudniu podczas koncertu „Serce dla D...

  • Wasze serca dają siłę Fundacji Faktu

    Dziennik Fakt kończy 15 lat. Z okazji tego jubileuszu przypominamy po co powstała Fundacja Faktu "Se...

  • Mam pół roku, by uzbierać na nowy wózek

    Za kilka miesięcy Wiktoria skończy 18 lat, wtedy jej życie stanie się jeszcze trudniejsze. Dla doros...