Pomóż Mateuszkowi razem z Fundacją Faktu

Mateusz marzy o rodzicach i walczy o sprawność. Każdy może go w tej walce wesprzeć. Wystarczy SMS...

Wyjątkowa kolęda od Eneja na płytę Fundacji Faktu

Zespół Enej, który wylansował takie przeboje jak „Kamień z napisem LOVE”, czy „Tak smakuje życie” na tegoroczne święta nagrał specjalną kolędę dla Fundacji Faktu.

Kupiliśmy asystor kaszlu dla hospicjum!

Udało się! Podopieczni Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci w Gdańsku dostaną asystor kaszlu. Pomogli Czytelnicy Faktu, biegacze z Trójmiasta i Fundacja Faktu. Udało się kupić urządzenie za 20 tys.

Pomogliśmy Sandrze kupić cyberoko!

Pogrążona w śpiączce od pięciu lat nastolatka – dzięki Fundacji Faktu i ludziom wielkich serc – dostała sprzęt, który pozwoli jej komunikować się ze światem.

Medal dla Fundacji Faktu

Finał naszej akcji odbył się na Podkarpaciu, gdzie zrobiliśmy wielką niespodziankę strażakom – ochotnikom z malutkiej wsi Futory. I gdzie na nas także czekała niespodzianka.

40 zestawów sprzętu ratowniczego dla OSP!

Pierwsza z 40 toreb medycznych PSP R1 trafiła do strażaków ochotników ze Świętoszówki na Śląsku. Wszystko dzięki akcji Fundacji Faktu i Grupy PZU, która ufundowała sprzęt do ratowania życia.

Najnowszy sprzęt zamiast przestarzałej apteczki

Do tej pory strażacy z Gołubia pod Kartuzami (woj. pomorskie) nieśli pomoc z apteczką pochodzącą z lat 80. Była wyposażona jedynie w bandaże i kompresy. Teraz, dzięki Fundacji Faktu i Grupie PZU, zostali wyposażeni w nowoczesną torbę medyczną PSP R1.

Dzieci na wsi bardziej bezpieczne podczas wakacji!

Statystyki przerażają. Podczas wakacji dochodzi do największej ilości wypadków z udziałem dzieci. Najwięcej zagrożeń czyha na wsi. Sprzęt ratowniczy dla OSP od Fundacji Faktu i Grupy PZU może to zmienić.

Fundacja Faktu "Serce dla Dzieci"

Adres Fundacji Faktu:
ul. Domaniewska 49,